Urėdijų skandalas dėl galimo grobstymo – STT nenustatė jokios nusikalstamos veiklos

Sąjūdietis Petras Budvytis: gavau atsakymą iš STT

Šaltinis: Petro Budvyčio FB paskyra

2018 07 18

“Labas visiems miško draugams. Ilgokai teko palaukti, bet pagaliau šiandien gavau atsakymą iš STT, kurį ir matote nuotraukoje.

Generalinės prokuratūros pavedimu STT ištyrė buvusio Generalinės urėdijos mobilios grupės pareigūno V.Laukaičio pareiškimą dėl nusikalstamų veikų Generalinėje urėdijoje, kitose urėdijose, taip pat VIVMU regioniniuose padaliniuose ir jokios nusikalstamos veiklos nenustatė.

Po tokių skambių VIVMU vadovų pareiškimų žiniasklaidoje apie nušalinimus nuo tarnybos, galimai padarytus didžiulius nuostolius valstybei, manau, Aplinkos ministerija turėtų atleisti tokius vadovus ir ieškot kompetetingų vadovų, kurie žino ir išmano situaciją Lietuvos valstybiniuose miškuose, ir kurie darbą pradėtų ne nuo nepagrįsto miškininkų šmeižimo, o nuo rūpinimosi miško gerove.”


Chaosas Alytaus urėdijoje: masiniai patikrinimai, nežmoniškas stresas, krūvis ir įtampa (darbuotojų pareiškimas)

Petras Budvytis apie miškų reformą: ką gavo visuomenė ir miškai?


Po pirmųjų publikacijų spaudoje apie galimus grobstymus urėdijose, buvęs girininkas, sąjūdietis Petras Budvytis pasidalino medžiaga, kurioje įvardino esamos sistemos apskaitos trūkumus. Šią medžiagą jis persiuntė ir STT pareigūnams. Plačiau galite skaityti čia:

Sąjūdietis Petras BUDVYTIS dėl dingusios medienos skandalo Alytaus urėdijoje: kas vyksta ir kas kaltas dėl aplaidumo?

„Dėl neparuoštos, nekompetentingai ir skubotai vykdytos miškų valdymo reformos, miškų urėdijų panaikinimo, sukelto chaoso valstybinių miškų valdyme ir kontrolėje, aplinkos ministras K. Navickas galimai ir sudarė sąlygas medienos grobstymui ir korupcijai VĮ Valstybinių miškų urėdijoje, todėl turi būti pareikalauta ne tik VĮ Valstybinių miškų urėdijos, kurioje minimi nustatyti medienos grobstymo ir korupcijos atvejai, vadovų, bet ir aplinkos ministro K. Navicko  atsakomybės.

Sąjūdis ,,Už Lietuvos miškus“ svarsto galimybę kreiptis į Prokuratūrą, STT, FNN,  kad būtų ištirta ne tik dėl VĮ Valstybinių miškų urėdijos vadovų, bet ir aplinkos ministro K. Navicko galimai nusikalstama  veikla, kuri sukūrė teisinį neapibrėžtumą ir galimai sudarė sąlygas grobstyti medieną VĮ Valstybinių miškų urėdijoje.“

(Sąjūdžio „Už Lietuvos miškus“ komentaras – nuomonė)


Gegužę – birželį Delfi, 15 min, Verslo žinios, LRT rašė:
 


Miškų Sąjūdžio naujienas visada rasite rubrikoje KAS NAUJO > Miškų Sąjūdis 

Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Supratau