Privatumo politika

Privatumo nuostatai

Asmens duomenų apsauga

Norintys komentuoti dienraščio turinį, tai gali padaryti turėdami feisbuko paskyrą.  FB privatumo nuostatus galite rasti čia. (dabar komentavimo galimybė atjungta)

Norėdami prenumeruoti Naujienlaiškį, turite sutikti su taisyklėmis ir atlikti aktyvų veiksmą – paspausti sutikimo mygtuką. Taip pat turite galimybę bet kada prenumeratą nutraukti atlikdami aktyvų veiksmą – spausdami atsisakymo mygtuką pačiame Naujienlaiškyje. (dabar prenumeravimo galimybė atjungta)

Mūsų svetainėje yra naudojami slapukai, kurie užtikrina geresnį svetainės veikimą, taip pat renka analitinius duomenis apie naudotojų elgesį. Tikėdamiesi, kad slapukų patvirtinimas nesudarys mūsų skaitytojams nepatogumų, labai prašome sutikti su slapukų diegimų, nes tai tiesiogiai susiję su reklamos matomumu ir iš reklamos gaunamų pajamų dydžiu.

(bus daugiau)

Naudojimosi taisyklės

Interneto dienraštyje publikuojamas originalus ar partnerių turinys negali būti perpublikuojamas, kopijuojamas dalimis ar visas, ar kitaip naudojamas be nuorodos į portalą. Kopijuoti ir platinti galima tik nurodžius autorių ir aktyvią nuorodą į šaltinį.

Dienraščio lankytojai gali be jokių apribojimų naršyti mūsų dienraštyje, komentuoti FB paskyroje, teikti komentarus ar pastabas visomis formomis, jei tik jos neprieštarauja LR įstatymams.

Slapukai ir jų naudojimas

Svetainėje naudojami slapukai – tai nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė išsaugo jūsų kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje, kai joje apsilankote.

Mes naudojame pirmosios šalies slapukus – tai lankomos svetainės sukuriami slapukai. Juose išsaugotą informaciją gali perskaityti wwwgyvasmiskas.lt interneto svetainė. Interneto svetainėje taip pat gali būti naudojamasi išorės paslaugomis (pvz., komercinė ir socialinė reklama), kurios taip pat sukuria savo slapukus – tai yra trečiosios šalies slapukai.

Slapukų paskirtis – suteikti svetainei galimybę tam tikrą laiką įsiminti naudotojo parinktis, taip pat gali būti naudojami anoniminei naršymo mūsų svetainėse statistikai rinkti.

Asmens duomenys mūsų svetainėje nėra renkami ar kitaip kaupiami, išskyrus duomenis, reikalingus Naujienlaiškio prenumeratai. Apie tai daugiau galite sužinoti skiltyje Naujienlaiškio prenumerata. (dabar prenumeravimo galimybė atjungta)

Naujienlaiškio prenumerata (dabar galimybės prenumeruoti nėra)

Naujienlaiškiams siųsti naudojame „MailerLite“ platformą. Sutikdami gauti naujienlaiškius, kartu perduodate ir leidžiate apdoroti savo duomenis pagal „MailerLite“ Privatumo politiką.

„MailerLite“ privatumo politiką galite rasti čia: https://www.mailerlite.com/privacy-policy.

„MailerLite“ naujienlaiškis yra siunčiamas vartotojams, kurie  užsiprenumeravo, tai yra, aktyviais veiksmais išreiškė sutikimą dėl naujienlaiškio siuntimo.

Naujienlaiškio prenumeratos galite atsisakyti, paspaudę kiekvieno naujienlaiškio pabaigoje esančią nuorodą „Atsisakykite naujienlaiškio“.

Galite redakcijai rašyti el. paštu info@gyvasmiskas.lt 

 

 

2017 12 08|Kategorijos: Uncategorized|
Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Supratau