Miško pirklių diskusija Seime – kiek miškų reikia medienos pramonei? (VIDEO) 2019 10 01

2019 10 01 Seime konservatorė Aistė Gedvilienė organizavo diskusiją “KIEK MIŠKŲ REIKIA LIETUVAI?”

Diskusijoje Seime dalyvavo: buvęs Valstybinių miškų urėdijų vadovas Marius Pulkauninkas, Aplinkos ministerijos Gamtos apsaugos ir miškų politikos grupės atstovai Algirdas Klimavičius ir Nerijus Kupstaitis.

Privačių miškų savininkų asociacijos direktorius Aidas Pivoriūnas (švedų investiciniai fondai), asociacijos „Lietuvos mediena“ vadovas Raimundas Beinortas (medienos pramonės, IKEA lobistas)

Aplinkosaugininkas (vienintelis!) (be kvietimo, svečio teisėmis) – Liutauras Stoškus.

Kauno m. savivaldybės tarybos narė Jurgita Šiugždinienė. Diskusiją moderavo diskusiją inicijavusi parlamentarė Aistė Gedvilienė.

Aistė Gedvilienė. Kiek miško reikia Lietuvai? Delfi, 2019 m. rugsėjo 25 d

Aistė Gedvilienė, Seimo TS-LKD frakcijos narė, nuo 2019 m. liepos mėn – Aplinkos apsaugos komiteto narė.

Liutauro Stoškaus atsakas miško pirkliams (ištrauka):

Liutauro Stoškaus atsakas miško pirkliams

Aplinkosaugininko Liutauro Stoškaus atsakas miško pirkliams #Diskusija #KiekLietuvaiReikiaMiško Vakar Seime konservatorė Aistė Gedvilienė organizavo diskusiją “KIEK MIŠKŲ REIKIA LIETUVAI?” 2019 10 01Į diskusiją susirinko medienos pirkliai ir lobistai. Tik nelabai aišku su kuo vyksta diskusija, nes kol kas ji vyko ir vyksta be visuomenės ir gamtos mokslininkų, tačiau su UAB LIETUVOS MEDIENA 🤔 Gamta maišo, aplinka maišo, saugomos teritorijos maišo … daryti verslą. Nebūtų gamtos, nebūtų problemos, maždaug taip. Gal tikslesnis pavadinimas būtų buvęs – KIEK MIŠKŲ REIKIA PRAMONEI?Tad jeigu ne Liutauro Stoškaus ir Algirdo Klimavičiaus replikos – vaizdas būtų buvęs iš vis tragiškas. Rekomenduojame peržiūrėti, kad suvokti kaip mąsto medienos biznis – ko nori, siekia ir ko bijo. VISAS ĮRAŠAS ČIA:https://www.facebook.com/gyvasmiskas.lt/videos/2753715151305421/Diskusijoje Seime dalyvavo BUVĘS Valstybinių miškų urėdijų vadovas Marius Pulkauninkas, Aplinkos ministerijos Gamtos apsaugos ir miškų politikos grupės atstovai Algirdas Klimavičius ir Nerijus Kupstaitis Privačių miškų savininkų asociacijos direktorius Aidas Pivoriūnas (švedų investiciniai fondai), asociacijos „Lietuvos mediena“ vadovas Raimundas Beinortas (IKEA lobistas) ir, žinoma, jokios temos su miškais nepraleidžiantis liberalas Simonas Gentvilas. Svečio teisėmis – aplinkosaugininkas Liutauras Stoškus.Diskusiją moderavo diskusiją inicijavusi parlamentarė Aistė Gedvilienė.Aistė GEDVILIENĖ – TS-LKD frakcijos narė, nuo liepos mėnesio Aplinkos apsaugos komiteto narė. Prieš kelias dienas Delfi pasirodė jos straipsnis, kuriame buvo atkartojami medienos pirklių ir Gentvilo lygio argumentai, t.y. kad plastiką turės keisti medis, kad didžiausia pridėtinė vertė žmogui – baldai, gaminiai iš medžio, kurie konservuoja CO2, kad senų miškų kirtimas – priemonė kovoti su klimato kaita, kad miškus reikia valyti nuo negyvos medienos ir t.t. Ji netgi pasiūlė "būti pirmūnais" ir sujungti visas susijusias funkcijas (aplinkos, susisiekimo ir energetikos srityse) į vieną strateginę – klimato kaitos ministeriją. (??)Tikimės, kad Aistė daugiau bendraus su aplinkosaugininkais ir semsis žinių iš visų pusių, ne tik miško ūkininkų. Konstruktyvi diskusija galima tik tada, kai dalyvauja kelios pusės. https://www.delfi.lt/news/ringas/politics/aiste-gedviliene-kiek-misko-reikia-lietuvai.d?id=82297707&fbclid=IwAR0lzr8cNPdPZsjk0y7HsLuomTJLGFfR58QgjHWC9IWjdmo25kfDZulrYKY

Posted by GYVAS MIŠKAS on 2019 m. spalio 2 d., trečiadienis


VISAS įrašas:

Diskusija – kiek miškų reikia medienos pramonei?

Diskusija – KIEK MIŠKŲ REIKIA PRAMONEI? 2019 10 01 Seime konservatorė Aistė Gedvilienė organizavo diskusiją “KIEK MIŠKŲ REIKIA LIETUVAI?”Į diskusiją susirinko medienos pirkliai ir lobistai. Tik nelabai aišku su kuo vyksta diskusija, nes kol kas ji vyko ir vyksta be visuomenės ir gamtos mokslininkų, tačiau su UAB LIETUVOS MEDIENA 🤔… tad teko pakoreguoti pavadinimą 😉 Tad jeigu ne atsitiktinai į diskusiją užklydusio aplinkosaugininko Liutauro Stoškaus ir Algirdo Klimavičiaus replikos – vaizdas būtų buvęs iš vis tragiškas. Rekomenduojame peržiūrėti, kad suvokti kaip mąsto medienos biznis – ko nori, siekia ir ko bijo. Aistė GEDVILIENĖ – TS-LKD frakcijos narė, nuo liepos mėnesio Aplinkos apsaugos komiteto narė. Prieš kelias dienas Delfi pasirodė jos straipsnis, kuriame buvo atkartojami medienos pirklių ir Gentvilo lygio argumentai, t.y. kad plastiką turės keisti medis, kad didžiausia pridėtinė vertė žmogui – baldai, gaminiai iš medžio, kurie konservuoja CO2, kad senų miškų kirtimas – priemonė kovoti su klimato kaita, kad miškus reikia valyti nuo negyvos medienos ir t.t. Ji netgi pasiūlė "būti pirmūnais" ir sujungti visas susijusias funkcijas (aplinkos, susisiekimo ir energetikos srityse) į vieną strateginę – klimato kaitos ministeriją. (??)Tikimės, kad Aistė daugiau bendraus su aplinkosaugininkais ir semsis žinių iš visų pusių, ne tik miško ūkininkų. Konstruktyvi diskusija galima tik tada, kai dalyvauja kelios pusės. https://www.delfi.lt/news/ringas/politics/aiste-gedviliene-kiek-misko-reikia-lietuvai.d?id=82297707&fbclid=IwAR0lzr8cNPdPZsjk0y7HsLuomTJLGFfR58QgjHWC9IWjdmo25kfDZulrYKYDiskusijoje Seime dalyvavo BUVĘS Valstybinių miškų urėdijų vadovas Marius Pulkauninkas, Aplinkos ministerijos Gamtos apsaugos ir miškų politikos grupės atstovai Algirdas Klimavičius ir Nerijus Kupstaitis Privačių miškų savininkų asociacijos direktorius Aidas Pivoriūnas (švedų investiciniai fondai), asociacijos „Lietuvos mediena“ vadovas Raimundas Beinortas (IKEA lobistas)Aplinkosaugininkas (vienintelis!) (be kvietimo, svečio teisėmis) – Liutauras Stoškus.Kauno m. savivaldybės tarybos narė Jurgita Šiugždinienė. Diskusiją moderavo diskusiją inicijavusi parlamentarė Aistė Gedvilienė.https://www.youtube.com/watch?v=vdpk_GEEtoA&fbclid=IwAR0lzfTQIIVimZZLffz2QFL7dUo9n-YuXBn9kauzS75SaSIsdOiOx_9HwKc

Posted by GYVAS MIŠKAS on 2019 m. spalio 4 d., penktadienis


 

Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Supratau