Linas BALSYS pristato miškų pataisas Seime. Ar žinai, kad 2017 metais buvo išduota virš 15 000 leidimų PLYNIEMS KIRTIMAMS? (VIDEO)

Greitoji pagalba miškams – Lino Balsio pataisos

2018 09 20

Ar žinai, kad 2017 metais buvo išduota virš 15 000 leidimų #PLYNIEMS #KIRTIMAMS? Šiais metais, per pirmą pusmetį jų išduota virš 7000? Ir šis kirtimo būdas yra dominuojantis, t.y. sudaro apie 70% visų kirtimų (padvigubėjo nuo Nepriklausomybės laikų).

“Iki Nepriklausomybės kirtome 3 milijonus kubų, dabar su PRIVAČIAIS kertame – 6.8, tai įsivaizduokit vos ne tris kartus daugiau. Kas tą leidžia? Tą leidžia Lietuvos Respublikos Vyriausybė, kuri tvirtina metinę kirtimų normą.” (girininkas Petras Budvytis
 
O kur dar ATVEJINIAI kirtimai, kurių niekas neskaičiuoja? (Atvejinis kirtimas tai tas pats PLYNAS kirtimas, tik per kelis metus, t.y. miško paklotė (būsimo miško pagrindas) ardoma kelis kartus. Taip buvo suniokotas Dzūkijos nacionalinis parkas ir daug kitų gražių Lietuvos vietų…)
 
VIDEO – Linas BALSYS Seime. Labai aiškūs ir konkretūs reikalavimai. Aplinkos ministerijos ir Vyriausybės vadovo Sauliaus Skvernelio pozicija (požiūris) dėl miškų. Posėdžio metu nubalsuota svarstyti. Dabar projektas keliaus į Aplinkosaugos komitetą, Kaimo reikalų komitetą ir sulauks Vyriausybės išvadų. Svarstymas – GRUODŽIO 4.
 
Aišku šios pataisos tik GREITOJI PAGALBA MIŠKAMS. Mums reikia SISTEMINIŲ POKYČIŲ, kuriuos diktuotų nauja gyvybę tausojanti pasaulėžiūra. Mums reikia inicijuoti naują MIŠKŲ ĮSTATYMĄ IR APIBRĖŽIMĄ. Dabartinės formuluotės leidžia slėpti pragaištingą miškų politiką, tiksliau miško genocidą.
 

Linas Balsys Seime, 2018 09 20

Ar žinai, kad 2017 metais buvo išduota virš 15 000 leidimų #PLYNIEMS #KIRTIMAMS? Šiais metais, per pirmą pusmetį jų išduota virš 7000? Ir šis kirtimo būdas yra dominuojantis, t.y. sudaro apie 70% visų kirtimų (padvigubėjo nuo Nepriklausomybės laikų)."Iki Nepriklausomybės kirtome 3 milijonus kubų, dabar su PRIVAČIAIS kertame – 6.8, tai įsivaizduokit vos ne tris kartus daugiau. Kas tą leidžia? Tą leidžia Lietuvos Respublikos Vyriausybė, kuri tvirtina metinę kirtimų normą." (girininkas Petras Budvytis) https://www.facebook.com/groups/170082099840061/permalink/854788838036047/O kur dar ATVEJINIAI kirtimai, kurių niekas neskaičiuoja? (Atvejinis kirtimas tai tas pats PLYNAS kirtimas, tik per kelis metus, t.y. miško paklotė (būsimo miško pagrindas) ardoma kelis kartus. Taip buvo suniokotas Dzūkijos nacionalinis parkas ir daug kitų gražių Lietuvos vietų…)VIDEO – Linas BALSYS Seime. Labai aiškūs ir konkretūs reikalavimai. Aplinkos ministerijos ir Vyriausybės vadovo Sauliaus Skvernelio pozicija (požiūris) dėl miškų. Posėdžio metu nubalsuota svarstyti. Dabar projektas keliaus į Aplinkosaugos komitetą, Kaimo reikalų komitetą ir sulauks Vyriausybės išvadų. Svarstymas – GRUODŽIO 4. Aišku šios pataisos tik GREITOJI PAGALBA MIŠKAMS. Mums reikia SISTEMINIŲ POKYČIŲ, kuriuos diktuotų nauja gyvybę tausojanti pasaulėžiūra. Mums reikia inicijuoti naują MIŠKŲ ĮSTATYMĄ IR APIBRĖŽIMĄ. Dabartinės formuluotės leidžia slėpti pragaištingą miškų politiką, tiksliau miško genocidą. 2018 09 20Kaip degradavo Lietuvos miškas per 30 metų – pasakoja buvęs girininkas Petras BUDVYTIShttps://www.gyvasmiskas.lt/kaip-degradavo-lietuvos-miskas-per-30-metu-pasakoja-buves-girininkas-petras-budvytis/Girininkas Petras Budvytis. Ko nori visuomenė: pramoninių ar natūralių miškų? 2018 01 11 https://www.youtube.com/watch?v=7pQ2OKmUdKs

Posted by GYVAS MIŠKAS on 2018 m. Rugsėjis 21 d., Penktadienis

Viršelio foto – 15 min


SKAITYTI PLAČIAU: Petras Budvytis apie miškų reformą: ką gavo visuomenė ir miškai?

SKAITYTI PLAČIAU: Iš pirmų lūpų: girininkas Petras Budvytis apie tai kaip miškai tvarkomi Suomijoje, kurios pavyzdžiu seka Lietuva

SKAITYTI PLAČIAU: Kaip sunkiasvorė skandinaviška miškų kirtimo technika „mala“ Lietuvos miškus

SKAITYTI PLAČIAU: Pinigai byra tik miško pramonės užsakytiems „mokslo tyrimams“, gamtosauginiai tyrimai niekam neįdomūs..?

 


Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Supratau