Kvietimas nevyriausybinėms organizacijoms neformaliai susitikti su EK Aplinkos vadovybės atstovais

Data: 2018 balandžio 18

Europos Komisijos (EK) atstovė norėtų susitikti su nevyriausybinėmis organizacijomis ir aptarti iškilusius klausimus

Julija LAURECKAITĖ-LARSEN EK dirba su piliečių ir pilietinių organizacijų skundais. Kadangi mūsų šalyje su miškais situacija nėra gera, galima pasikonsultuoti kokios yra galimybės skųsti Lietuvą dėl Paukščių, Buveinių direktyvų įgyvendinimo. Taip pat, galima kelti problemas, kurios tiesiogiai susijusios su ES įstatymais ir ES lėšų panaudojimu. 

Patarimas: geriausia yra raštu prieš susitikimą nusiųsti jiems savo poziciją. Geriausia anglų kalba, kad po to būtų lengviau diskutuoti ir ateityje bendrauti šiais klausimais.


Laba diena gerbiami Ponai/ Ponios,

2018 m. balandžio 18-19 d. Europos Komisijos Aplinkos generalinio direktorato atstovai į Lietuvą atvyks susitikti ir aptarti su Lietuvos aplinkos ministerijos ir kitų kompetentingų institucijų atstovais Europos Sąjungos teisės aktų aplinkos srityje vykdymo užtikrinimą, tam tikrų aplinkos direktyvų perkėlimą į nacionalinę teisę bei įgyvendinimą.

Prieš balandžio 19 d. įvyksiantį susitikimą su Lietuvos kompetentingomis institucijomis, norime Jūsų pasiteirauti, ar būtumėte suinteresuoti neformaliu Europos Komisijos Aplinkos generalinio direktorato atstovų susitikimu su aplinkos srityje veikiančiomis Lietuvos nevyriausybinėmis organizacijomis. Toks susitikimas Lietuvoje būtų rengiamas trečią kartą (pirmieji vyko 2010 ir 2014 metais).

Jo metu pristatytumėme Europos Komisijos ir Aplinkos generalinio direktorato ES teisės įgyvendinimo prioritetus, skundų nagrinėjimo ir pažeidimų procedūras, aptartumėme Jums rūpimas temas ir atsakytume į Jūsų klausimus.

Jei taip, šį susitikimą ketiname surengti 2018 m. balandžio 18 d. 17.15-19.00 h Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje patalpose.

Atsakymą dėl suinteresuotumo susitikimu su Europos Komisijos Aplinkos generalinio direktorato atstovais prašome atsiųsti iki balandžio 6 d. šiuo el. paštu:

Julija.Laureckaite-Larsen@ec.europa.eu

Būtumėme dėkingi, jei kartu pateiktumėte savo pasiūlymus dėl galimų diskusijos temų bei jums rūpimus klausimus. Jei nurodytas terminas būtų per trumpas pasiūlymams dėl temų ir klausimų pateikti, jų lauksime iki balandžio 12 d.

Planuojama, kad susitikimas vyks lietuvių ir anglų kalbomis, t.y. jo metu bus užtikrintas vertimas.

Jei turite papildomų klausimų, mielai į juos atsakysiu. Sulaukusi Jūsų atsakymo dėl suinteresuotumo susitikimu bei pasiūlymų dėl galimų diskusijos temų bei klausimų, dar kartą informuosiu apie susitikimą.

Pagarbiai

Julija LAURECKAITĖ-LARSEN

European Commission
DG ENVIRONMENT
Unit E.3

BU-9 02/120
B-1160 Brussels/Belgium
+32 2 296 90 13
Julija.Laureckaite-Larsen@ec.europa.eu

2018 04 08|Kategorijos: Ką daryti, Kas naujo, Piliečiai|
Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Supratau