Aplinkos ministerija įteikė Gervės apdovanojimą Sauliui DAMBRAUSKUI – už lyderystę saugant žalias erdves ir visuomeninę kontrolę (VIDEO)

2019 birželio 5 d. Vilnius

#VisuomeninėKontrolė #SauliusDambrauskas #Padėka #Lyderystė

Birželio 5 diena – Pasaulinės aplinkos apsaugos diena. Ta proga Aplinkos ministerija apdovanojo Saulių DAMBRAUSKĄ ir įteikė Gervės apdovanojimą – už lyderystę saugant miestų žaliąsias erdves ir reikšmingą asmeninį indėlį atliekant visuomeninę kontrolę.​

” …pastebėjimas ir pripažinimas, kad visuomenė įneša pozityvų indėlį yra labai svarbus (…) Visuomenė nesiekia trukdyti – ji siekia GERIAUSIO rezultato (…) Čia manau ne tik dėl miestų, bet ir dėl naikinamų miškų saugomose teritorijose.” (Advokatas Saulius Dambrauskas)

” – Norime padėkoti aktyviems visuomeninkams, kurie skiria savo asmeninį laiką ir energiją viešo intereso apsaugai. Esate aštriausi ir reikliausi mūsų kritikai ir kartu didžiausi sąjungininkai. Jūsų dėka formuojama didesnė ambicija, jūsų dėka formuojama vizija, suvokiamas visuomenės lūkestis. Jūs aktualizuojate problemas ir atnešate mums vertingą informaciją “nuo žemės”, apie situacijas, kurios kartais iš aukštų postų taip gerai nesimato kaip vietoje.” (Aplinkos viceministrė Rėda Bradišauskienė)

Sauliaus Dambrausko padėkos kalba:

Aplinkos ministerija apdovanojo Saulių Dambrauską už viešo intereso gynimą

Vai tai dyvai 🙂 #AplinkosMinisterija dėkoja Visuomenei ir visuomenininkams už kontrolinę priežiūrą ir viešo intereso gynimą! #VisuomeninėKontrolė #SauliusDambrauskas #Padėka Birželio 5 diena – Pasaulinės aplinkos apsaugos diena. Ta proga Aplinkos ministerija apdovanojo SAULIŲ DAMBRAUSKĄ ir įteikė Gervės apdovanojimą – UŽ LYDERYSTĘ SAUGANT miestų žaliąsias erdves ir reikšmingą asmeninį indėlį atliekant visuomeninę kontrolę.​"…pastebėjimas ir pripažinimas, kad visuomenė įneša pozityvų indėlį yra labai svarbus (…) Visuomenė nesiekia trukdyti – ji siekia GERIAUSIO rezultato (…) Čia manau ne tik dėl miestų, bet ir dėl naikinamų miškų saugomose teritorijose." (Advokatas Saulius Dambrauskas)"- Norime padėkoti aktyviems visuomeninkams, kurie skiria savo asmeninį laiką ir energiją viešo intereso apsaugai. Esate aštriausi ir reikliausi mūsų kritikai ir kartu didžiausi sąjungininkai. Jūsų dėka formuojama didesnė ambicija, jūsų dėka formuojama vizija, suvokiamas visuomenės lūkestis. Jūs aktualizuojate problemas ir atnešate mums vertingą informaciją "nuo žemės", apie situacijas, kurios kartais iš aukštų postų taip gerai nesimato kaip vietoje." (Aplinkos viceministrė Rėda Bradišauskienė)2019 birželio 5 d. Vilnius🌱🌱🌱👉 ​​​​​#LaisvėTaiAtsakomybė #MąstymoReforma Gamtosauga, sveika aplinka – bendras gėris – nėra tik valdininkų, politikų ar „žaliųjų“ pareiga, tai – visų mūsų atsakomybė ir kiekvieno piliečio rūpestis! #NacionalinisSaugumasSveikaAplinka #SveikaAplinkaSveikasŽmogus Aplinkosauga tai prioritetinė valstybės ir visuomenės nacionalinio saugumo ir bendro gerbūvio, žmogaus ir tautos sveikatos sąlyga! #KiekvienasPilietisAplinkosaugininkas​ „Ateityje žmogus galės vadintis žmogumi tik būdamas gamtosaugininku.“(Justinas Marcinkevičius)#PilietiBūkBudrus #Budėk #SaugokMišką #TapkPilietineŽiniasklaida🌱🌱🌱👉 MIŠKO GYNYBĄ gali remti įvairiais būdais:Tapti SAVANORIU, anketą galite užpildyti čia:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdrQGfKJ3iZRo5Tsew6jGhBbTErZzpdBth-q3n5BMutAUKQyQ/viewformPATREON platformoje galite nustatyti mėnesinę paramos įmoką (nuo 1 eu ir daugiau – pagal Jūsų galimybes) https://www.patreon.com/gyvasmiskasGalima TIESIOGINĖ PARAMA: Asociacija „Gyvas miškas“ Gavėjo kodas: 304896516 Sąsk. Nr.: LT217300010156112739 Mokėjimo paskirtis: ParamaMiškas Jums dėkoja!

Posted by GYVAS MIŠKAS on 2019 m. birželio 6 d., ketvirtadienis

 


Prieš metus

#SauliusDambrauskas

– Kokia būtų jūsų žinutė visuomenei?

– Gyvenk taip, tarsi nuo vieno tavęs priklausytų visos Lietuvos likimas.

Sauliaus žinutė visuomenei (4 min)

Sauliaus žinutė visuomenei (4 min)VISĄ POKALBĮ rasite čia: https://www.gyvasmiskas.lt/medziu-byla-pasieke-seimo-aplinkosaugos-komiteta-posedzio-irasas-video-teisininko-komentaras/

Posted by GYVAS MIŠKAS on 2018 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis


Geriausiems metų aplinkosaugininkams – apdovanojimai ir padėkos

2019 06 06, Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerija

Per iškilmingą Pasaulinės aplinkos dienos minėjimą vakar buvo pagerbti ir apdovanoti geriausi Aplinkos ministerijos sistemos darbuotojai ir aplinkosaugai itin nusipelnę žmonės.

Vienu garbingiausių apdovanojimų aplinkosaugininkų bendruomenėje – Viktoro Bergo premija –įvertintas Vytautas Jusys, Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejaus Ventės rago ornitologinės stoties vedėjas.

Šiemetinę Juozo Virbicko premiją už žuvų išteklių tyrimus ir tausaus žuvų išteklių naudojimo propagavimą pelnė dr. Tomas Virbickas, Gamtos tyrimų centro Žuvų ekologijos laboratorijos vyresnysis mokslo darbuotojas.

Išskirtiniu Aplinkos ministerijos apdovanojimu –„Garbės ženklu“ – pažymėti Marijos Jankauskienės, Žemaitijos nacionalinio parko direkcijos Gamtos ir kultūros paveldo skyriaus ekologės, ir Kazio Mikalausko, Aplinkos apsaugos departamento Teisės departamento Kauno administracinių bylų nagrinėjimo skyriaus vyriausiojo specialisto, nuopelnai.

Ženklu „Už visuomeninę veiklą“ pagerbtas žinomas gamtininkas, rašytojas ir fotografas Selemonas Paltanavičius. Šis ženklas taip pat įteiktas Aleksandrui Dolgovui, UAB „Ignalinos butų ūkis“ vyriausiajam inžinieriui.

Geriausiais aplinkos apsaugos inspektoriais šiemet paskelbti ir apdovanoti šie Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai: Tomas Godvaiša, Kauno valdybos Kauno gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos vyriausiasis specialistas, Almantas Vaičiūnas, Utenos valdybos Utenos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos viršininkas, ir Jadzė LukšaitėVilniaus valdybos Trakų aplinkos apsaugos inspekcijos vyriausioji specialistė.

Šventės metu pagerbti ir visuomenės atstovai – aktyviausi aplinkosauginių pilietinių akcijų iniciatoriai. Jiems įteiktos gervių, kurios jau yra tapusios neoficialiu mūsų gamtosaugos simboliu, skulptūrėlės. Klaipėdos miesto vietos bendruomenių asociacija apdovanota už atkaklumą ginant teisę į į švarią bei sveiką aplinką, o advokatas Saulius Dambrauskas – už lyderystę saugant miestų žaliąsias erdves ir reikšmingą asmeninį indėlį atliekant visuomeninę kontrolę.


#SOS MEDŽIŲ ATMINTINĖ. Ką daryti pastebėjus miesto medžių kirtimą?

#SOS MIŠKAS – ATMINTINĖ. Ką daryti pastebėjus vykdomą ar planuojamą kirtimą (sužymėtus medžius)


Saulius apie viešą interesą ir pilietines teises:

Visuomenininkas Saulius Dambrauskas apie viešąjį interesą ir teises


Kauno advokatas Saulius DAMBRAUSKAS – “visuomenė turi būti aktyvi ir žinoti savo teises” 2018 05 16


Advokato Sauliaus Dambrausko komentaras dėl neteisėtų kirtimų Saugomose teritorijose


Paprastai apie pilietines teises ir pareigas. Advokatas Saulius Dambrauskas


​​​​​#LaisvėTaiAtsakomybė #MąstymoReforma
Gamtosauga, sveika aplinka – bendras gėris – nėra tik valdininkų, politikų ar „žaliųjų“ pareiga, tai – visų mūsų atsakomybė ir kiekvieno piliečio rūpestis!

#NacionalinisSaugumasSveikaAplinka#SveikaAplinkaSveikasŽmogus
Aplinkosauga tai prioritetinė valstybės ir visuomenės nacionalinio saugumo ir bendro gerbūvio, žmogaus ir tautos sveikatos sąlyga!

#KiekvienasPilietisAplinkosaugininkas​
„Ateityje žmogus galės vadintis žmogumi tik būdamas gamtosaugininku.“

(Justinas Marcinkevičius)

#VisuomeninėKontrolė #Budėk #MiškoSargyba #GyvybėsApsauga
#PilietiBūkBudrus #SaugokMišką #TapkPilietineŽiniasklaida

Medžių gynėjų grupės Facebook

Apginkime Lietuvos Miškus!

STOP medžių kirtimui Lietuvoje

VILNIUS:

Gelbėkime Vilniaus medžius
(www.saugokmedi.lt)

Išsaugokime ŽALIĄ Kalnų parką Vilniuje

Išsaugokime Sapiegų parką!

Diskusija dėl Reformatų skvero rekonstrukcijos

KAUNAS:

STOP kaštonų giljotinai

Kauno medžių kirtimui – STOP

Kaunas prieštarauja

KLAIPĖDA:

Už gyvą gamtą! Vakarų Lietuva

ŠIAULIAI:

Saugokime Šiaulių medžius!

PANEVĖŽYS:

Už Žalią Panevėžį!

ŠILUTĖ:

S.O.S. Šilutės medžiai

ARIOGALA

Ariogalos parkelis

P.S. jeigu kokia grupė ar puslapis nėra paminėti, praneškite mums info@gyvasmiskas.lt

 

Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Supratau