Kaip miškai kovos su klimato kaita (VIDEO) (DISKUSIJA), 2019 11 26 

 “Pseudomokslai, tokie kaip horoskopai, telepatija ir ufologija, ką tik pasipildė nauju tikėjimu, jog senus miškus reikia iškirsti, kad jų vietoje pasodinti jauni geriau sugertų CO2. Niekada netikėjau, kad kova su klimato kaita taps didžiausia grėsme miškams. Šis naujas pseudomokslas plinta ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europos Sąjungoje, kur politikai visu rimtumu siūlo kaupti anglį IKĖJOS balduose ir tokiu būdu prisidėti prie klimato kaitos mažinimo. Ir tai jau nebe pirmas atvejis, kai vardan “žalių” tikslų daromi absurdai. Vienas iš tokių – naudoti grūdus (kviečius, rapsus) biokurui. Nors dabar jau mažai kas abejoja, jog padaryta nesąmonė, bet atšaukti tai labai sunkiai sekasi.” (Andrejus Gaidamavičius)

Diskusiją veda – Žinių radijo žurnalistas Aurimas Perednis. Klimato savaitė – Aplinkos ministerija „KEISTI AR KEISTIS: KLIMATO kaitos iššūkiai ir galimybės MIŠKININKYSTĖS sektoriuje“

Miškai ir klimato kaita – miškus į pigius baldus?

Kaip po pseudožalia vėliava “už kovą su klimatu” ir CO2 isterija, naudojantis masiniu ekologiniu neraštingumu ir “žalios energetikos” propaganda, paslepiamas miškų genocidas ir siaurų interesų grupių ekonominiai ir politiniai interesai. Kas užsakovas? 🤔Tą galima išskaityti tarp eilučių:
 
Siūlomų krypčių “kovoje su klimato kaita” PAVYZDŽIAI:
 
  • konservuoti CO2 medienos gaminiuose (t.y. iškirst senus “perbrendusius” miškus juos pakeičiant plantaciniais jaunuolynais)
 
  •  statybose betoną, metalą, plastiką keisti mediena (tam reikia intensyvesnės miškininkystės – daržininkystės, daugiau plynų kirtimų ir didesnės kirtimų normos)
 
  • vietoj iškastinio kuro – medienos biomasė ir pan. (skurdinti ir alinti miškų ekosistemas, dirvožemį, gyvybingumą, išvežant iš miško trąšas – sveiko ateities miško pagrindą)

 

 
Ką norim turėt ir perduoti savo vaikams – daržus ar gyvus miškus?
 
#ŽaliasSmegenųPlovimas #MesUžGyvąMišką #CO2Mitai
#ŽalioGyvoLietuva #HolistinėMiškininkystė
#miškasnėradaržas #MiškasGyvybėsNamai
#STOPpramonineiMiškininkystei
 

 

🎄🌳☘️🐾
 
Miško bičiuli, 

prisidėk prie miškų, sveikos aplinkos gynybos ir pilietinės kontrolės!

Šiandien GYVAS MIŠKAS – pilietinė – aplinkosauginė iniciatyva yra išlaikoma savanoriškais žmonių įnašais. Šiuo metu “ratą suka” trys koordinatoriai, kuriems ši veikla – pagrindinė. Mus palaiko prisijungiantys savanoriai.

Mūsų tikslas – plėsti pilietinės žiniasklaidos platformą, stiprinti bendruomenes ir jų tinklą, stiprinti pilietines galias, kurti veikiantį ir stiprų pilietinės gynybos ir kontrolės mechanizmą, kuriame galėtų dalyvauti kiekvienas. Ir žinoma, kartu su bendraminčiais kurti ir populiarinti gyvos, žalios Lietuvos viziją! #GyvoŽalio

Tapk SAVANORIU – užpildyk anketą.

PATREON platformoje gali nustatyti mėnesinę paramos įmoką
(nuo 1 eu ir daugiau – pagal Jūsų galimybes)

Galima TIESIOGINĖ PARAMA:
Asociacija „Gyvas miškas“
Gavėjo kodas: 304896516
Sąsk. Nr.: LT217300010156112739
Mokėjimo paskirtis: Parama

Dėkingi iki medžių viršūnių!

GYVAS MIŠKAS 

 

 

Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Supratau