Eigulys: miestų kultūra tai iliuzija, kuri mus naikina

Žvėrinčius

Nuvykti į „Žvėrinčių“, esantį Telšių urėdijos Eigirdžių girininkijoje, traukia daugelis dalykų. Pirmiausia – jo įkūrėjas miškininkas, medžiotojas, Lietuvos šamanas Petras Dabrišius. Pajutę nepaprastą jo parinktos ir sukurtos aplinkos energetiką, čia užsuka ne tik lietuviai, bet ir indėnai, šamanai iš Sibiro, Tuvos, Mongolijos, Tian Šanio kalnų.

„Vilkynė“ dar vadinama ir „Žinyčia“, juk čia ateinama gauti žinių. Petras Dabrišius yra parašęs knygą apie gyvenimą tarp vilkų.

Žvėrinčių” įkūręs Telšių urėdijos eigulys Petras Dabrišius sako, kad viskas prasidėjo nuo vilkų auginimo. Žmonės gali daug ko iš jų išmokti.

Viskas eina per gamtą. Toldami nuo jos, tolstame ir nuo savęs

“Gamta – yra tikras gyvenimas, visa kas tikra, o tai ką sukūrė civilizacija – tai iliuzijų pasaulis (…) Viskas eina per gamtą. Toldami nuo jos, tolstame ir nuo savęs. Gamta tai mes. Jei atitrūkstame nuo gamtos, iš po kojų sau išmušame pagrindą ir tuomet su mumis galima daryti, ką tik nori. Būdami be gamtos, nykstame ir mirštame“. (…) Visa ką mes matom, tuos miestus, tą visą kultūrą, visa ta civilizacija – tai tik mūsų fantazija, kuri mus naikina. Dievas sukūrė gamtą, medžius – gamtos pasaulis visai kitoks, paprastas. Nei vienas vilkas, nei vienas medis nesupras tų mūsų fantazijų – mes daug iš krašto esame išėję…. Todėl eini į mišką, į gamtą, nes ten tikras pasaulis. Ten tikrovė, Žmogus labai daug kuria griaudamas, kažkoks mados reikalas, nesuprasi…” (…) Svarbiausia – gyvenimas, visa kita nulis, bankai visokie…”

 

Apie Žvėrinčių

 

Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Supratau