Žalieji broliai: medžiai gali deklamuoti eilėraščius, dainuoti dainas ir net keisti mūsų charakterį

“Kiekvienas medis yra kuriamosios nešėjas, pasaulio medžio Igdrasilis (Yggdrasil), visų šiaurės kraštų medžių protėvio, gyvavaizdis. Dvasiniame lygmenyje jis sujungia visus pasaulius, atskleidžia mūsų akims tai, ką dvasiškai pabudęs žmogus turi pasiekti –  sujungti dangų ir žemę.”

“Medžiai taip pat gali deklamuoti eilėraščius ir dainuoti dainas. Kai kurie net pranašauja. Niekada nepamirškite, kad jūsų medis yra mediumas, kanalas, kuris gali sujungti aukštesnį sąmonės lygmenį su žemesniu sielos lygmeniu. Todėl per savo draugą medį, dalyvaujant aukštesniai sąmonei, turime įėjimą į visus kūrinijos lygmenis, kurie pasiekiami dabartiniam žmogui.”

“Medžiai sugeria energiją iš žemės, vandens, oro ir saulės spindulių. Jie turi stiprią aurą, kuri gali būti jaučiama stovint po medžiu. Medžių energija mums labai naudinga: ji valo mūsų energetiką, mažina įtampą, ją ramina. Gydomieji seansai miške dar vadinami miško terapija.”

“Įsijausdami jūs mokotės savo vidumi geriau pažinti medžius. Bet ir medžiai ima geriau pažinti mūsų esybę. Jie yra geri psichologai, taigi leiskite jiems paguosti, praskaidrinti jūsų apniukusią dvasinę nuotaiką, suteikti žvalumo ir linksmumo. Jei įsijausdami susidūrėte su depresija, patartina ryšį iškart nutraukti, nuo depresijos pirmiausiai kenčia tie medžiai, kurie turės būti nukirsti.”

 

Kiekvienas medis savyje turi meginą. Eddos žemėje megina buvo vadinama tai, kas išreikšdavo kieno nors galią, – jėga, stiprybė. Megina yra ypatinga jėga, ypatinga galia ir stiprybė.

Apie tai, kad medžiai gali atlikti dalykus, kurie viršija net jų gydomąsias galias, pasakoja senos sakmės ir pasakos, ypač daug apie tai kalbama pasakoje apie pelenę.

Pasaulio (gyvybės) medis Igdrasilis – sujungia žemę ir dangų

Kiekvienas medis yra kuriamosios nešėjas, pasaulio medžio Igdrasilis (Yggdrasil), visų šiaurės kraštų medžių protėvio, gyvavaizdis. Dvasiniame lygmenyje jis sujungia visus pasaulius, atskleidžia mūsų akims tai, ką dvasiškai pabudęs žmogus turi pasiekti –  sujungti dangų ir žemę.

 

Medžio energijos centras

Net imdami energiją iš eterinio medžio kūno dėl sustiprėjusio jautrumo galite reguliuoti, kad būtų imama norimą poveikį daranti energija.

Medžio energijos centras yra labai giliai. Medžio megina kaupiasi pagrindiniame medžio verpete ir aplink jį, tai yra medžio šerdyje. Tačiau nepuoselėkime klaidingų vilčių: medžiai nedarys chaoso, jie darys gamtos dėsnius atitinkanti poveikį.

Taigi medis nelipdys jūsų likimo, tik padės įvykdyti konkretų norą. Jis tik gali savo “stebuklinga galia”, patirdamas sąveiką su prie jo stovinčios sielos galia, išlaisvinti aukštesniąsias jėgas, ir tai tik tada, kai mūsų aukštesniajame sąmonės lygmenyje gautas pritarimas.

Juo stipriau mes susijungiame su tam tikru medžiu pojūčiais, energijos paėmimu, meditacija ir ritualu, juo labiau jis keičia mūsų pačių charakterį. Jis keičia mūsų esybę, kuria mus. Mes turime vadovautis protu bei sąmoningumu ir visada išlaikyti pusiausvyrą, be to, aiškiai žinoti, ko norime!

Pavyzdžiui, kas ištisus metus dirba tik su beržu, tampa guvus, — kūnu ir siela, — entuziastingas, linksmas, tačiau ir vėjavaikis. Kukmedis ugdo rimtumą, bet ne melancholiją kaip gluosnis. Kukmedis sukelia sielos negalavimą. Ąžuolas skatina stresą, atkaklumą, užsispyrimą. Pušis mums suteikia ugningą temperamentą, įkvėpimą, teigiamą spinduliavimą. Įsijausdami jūs mokotės savo vidumi geriau pažinti medžius. Bet ir medžiai ima geriau pažinti mūsų esybę. Jie yra geri psichologai, taigi leiskite jiems paguosti, praskaidrinti jūsų apniukusią dvasinę nuotaiką, suteikti žvalumo ir linksmumo.

Kai daugiau pasipraktikuosite įsijausdami ir įgysite patirties, galite susidurti su pamokomu atveju, kai, įsijautę į medį, pajusite, jog jis auga blogai spinduliuojančioje vietoje, dirglioje zonoje, ant vandens gyslos ar yra veikiamas kitokių neigiamų veiksnių. Pažvelgus į dešinę ir kairę atsitraukusius medžius susidaro kovos už gyvybę vaizdas, kurią jie turi kovoti šioje nepalankioje vietoje.

Medžių dienos ritmas prasideda su aušra

Medžių dienos ritmas prasideda su aušra. Didžiausias energijos išskleidimas vyksta tarp 12-14 valandos. Saulei leidžiantis medžiai eina miegoti. Anksti atėjęs į sodą ir pasisveikinęs pirmiausia ieškau mėnulio arba saulės medžio, nelygu poreikis, ir po ritualo kvėpuoju jo viršūnėje. Tai labai maloniai jaudina smegenis. Nuo 11 iki 17 valandos energiją imu iš medžio kamieno. Vėliau medituodamas, dirbdamas kūrybinį darbą arba prieš miegą susisiekiu su savo medžio šaknų sistemos energija. Tokia dienos eiga, susieta su medžiu, stimuliuoja, stiprina ir ramina, gyvenimui teikia darnos ir leidžia atsipalaiduoti ir pajusti natūralios tvarkos saugumą.

Miško terapija – atpažink savo medį! GYVAS MIŠKAS, Šeimų stovykla

Miškų terapija – žaidimas – atpažink savo medį! (I DALIS)#GeriausiaGynybaApsišvietęsŽmogusGYVAS MIŠKAS vasarą keliauja per Lietuvą ir GYVAI kalba apie mišką! – Šeimų stovykloje kalbėjome apie miškų situaciją, jų reikšmę Lietuvai ir jos žmonėms, kodėl svarbu būti budriems ir kaip galima įsitraukti į miškų gynybą ir puoselėjimą! Sek naujienas ir junkis į GYVĄ VEIKSMĄ!Šeimų stovykloje Kauno rajone, 2018 07 06I DALIS – žaidimas, II DALIS – diskusija (netrukus video)https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1899384996786332&id=289901744401340

Posted by GYVAS MIŠKAS on 2018 m. Liepa 8 d., Sekmadienis

Nuo depresijos pirmiausiai kenčia tie medžiai, kurie turės būti nukirsti

Jei įsijausdami susidūrėte su depresija, patartina ryšį iškart nutraukti, nuo depresijos pirmiausiai kenčia tie medžiai, kurie turės būti nukirsti.

Taip, pavyzdžiui, kentėjo didelė vyšnia gretimame sklype, visą savaitę aimanuodama ir siųsdama šiurpius signalus, tarsi su ja kartu būtų kertamos viso pasaulio vyšnios. Tai padarė daug žalos mūsų grupės meditacijos vakarams.

Jokiu būdu negalima imti ir perduoti kitam gydomosios energijos iš medžio, kuris iš jūsų prašo paguodos žodžio. Nukirstas medis žeidžia mūsų sielą taip pat kaip mylimo gyvūnėlio netektis; tai opi žaizda, lėtai gyja, nes yra gili.

Įsijautę kalbėkite su medžiu visiškai atvirai, kaip liaudis sako, rėžkite viską į akis. Protas bando koreguoti tai, ką norite pasakyti medžiui, todėl  bendravimas gali būti skurdus. Leiskite kalbėti savo širdžiai. Per elgimąsi tarsi būčiau “jis” ir „įsijautimą” mes pasiruošėme kitam žingsniui.

Miškas – vartai į pasakų ir protėvių pasaulį

Miško internetas: kaip medžiai bendrauja tarpusavyje

Verbalinis bendravimas: vertėjas – intuicija

Verbaliniam bendravimui su savo medžiu mums reikalingas vertėjas – intuicija, kuri virpesius ir pojūčius išverčia į mums suprantamą kalbą. Verbalinis bendravimas nepasiekiamas prievarta.

Dabartinėje žmogaus sielos išsivystymo fazėje jis vis dar yra išimtis.

Vertėjas yra už mūsų nuolat stovintis stebėtojas, stebintis mūsų vidinį ir išorinį gyvenimą, – aukštesnioji sąmonė. Visose kultūrose žmonės stengėsi sužadinti tą ne visada lengvai pasiekiamą sąmonės lygį.

Sakalo akis

Senovės Egipte apie tai liudija faraono Chefreno skulptūra (IV dinastija, apie 2800 m. pr.Kr.). Iš tamsiai pilko diorito iškalta skulptūra vaizduoja faraoną su sakalu jo skaroje. Sakalas yra aukštesniosios dieviškos sąmonės simbolis. Jis tupi tokia poza, kuri atspindi suaktyvintą aukštesniąją sąmonę. Mintyse sujunkime į vieną liniją sakalo akis su faraono akimis; taigi ši linija eina būtent per tas liaukas ir čakras, kurios pagal senuosius slaptus mokslus daro poveikį aukščiausioms žmogaus savybėms: karūnos čakrai (migdolinei liaukai) ir ajnačakrai (trečiajai akiai).

Faraonas Chefrenas su dieviškuoju sakalu

Suaktyvintą aukštesniąją sąmonę įsivaizduojame esant už mūsų galvos ir tokioje padėtyje, kaip faraono skulptūroj pavaizduotas sakalas. Taigi dėmesį sutelkiame į tašką virš momenėlio. Tai pritraukia stiprią subtiliąją energiją. Taigi žiūrite pro akis dvasiškai įsitvirtintame taške virš momenėlio ir iš ten stebime savo mintis, pojūčius ir poelgius. Iš tos padėties yra įmanoma suvokti vienu metu – savo vidinį ir išorinį pasaulį.

Per šią treniruotę, kuriai prireiks tik kelių minučių, pirmiausia suaktyvinsite migdolinę liauką. Geriausia, kad šis pratimas užims labai mažai laiko ir susitelkus kasdieninis darbas eis kaip kaip iš pypkės. Dzenbudizme šis pratimas vadinamas “tylaus stebėtojo būkle” ir yra visos praktikos pagrindas.

Taip sužadinama migdolinė liauka iškart ima skleisti kvapą, panašų į ambros, kurį galite pajusti ir jūs, ir kiti asmenys.

“Ar mūsų miškas nėra šventykla? Didžiulė katedra, kurioje gamta gieda šlovės himną savo kūrinijai. Mūsų medis yra bažnyčios bokštas, antena, mediumas. Susiliedamas su subtiliuoju pasauliu jis gali užmegzti ryšį su tomis instancijomis, kurios žino mūsų problemų sprendimus. Galbūt ir šviesiosios germanų moterys – aiškiaregės, vėliau vadinamos raganomis, savo gilią išmintį gavo iš senų, išmintingų medžių, kurie jungia dangų ir žemę, kuriuose slypi visos gyvenimo žinios ir paslaptys.” (Manfred Himmel)

Medžių gaunami pranešimai

Susijungimas su medžiu senovės Egipte

Kasdien darant šį pratimą paprastai netrukus pasieksite pirmąją sėkmę – kai užmegsite ryšį su savo medžiu, jį “išgirsite”. Dažnai būna sunku įvertinti, kas iš medžio su mumis kalba. Medžio elfo arba medžių grupinės sielos žodžiai paprastai suvokiami kaip ryškios į mūsų sąmonę tekančios mintys. Individijų, arba aukštesniųjų individų iš angelų lygmens, kurie veikia per medį, pranešimai mus pasiekia akustiniu būdu, tarsi veiktų mūsų vidinės ir išorinės ausys.

Jeigu kažkas su jumis kalba kaip paprastai, tai nereiškia, kad tapote haliucinacijų auka, tai jūsų pratybų iš “sakalo pozicijos” suaktyvintos aukštesniosios sąmonės rezultatas.

Gaunami pranešimai dažnai būna panašūs kaip aprašytame Monos T. bendravime su begonija, ne tokie, kurių tikimės. Be to, kalbos stilius gali labai skirtis nuo mūsiškio.

Padrąsinimui ir nuotaikai pakelti siūlome keletą trumpų pavyzdžių:

N. B. KLAUSIMAS (gyvenimo medžiui): “Ar pažįsti paukščius, kurie tavyje suka lizdus?”
ATSAKYMAS: “Taip taip. Pažįstu tuos plunksnuočius”.

J.S. KLAUSIMAS mažam ąžuoliukui: “Kodėl tu nekalbi su manim, ar tu dar per mažas?”
ATSAKYMAS: “Dabar aš negaliu su tavim kalbėti, pirmiau turiu atnešti palaiminimą šiam kraštui”.

K.H. pjauna pievelę po medžiu.
Dekoratyvinė eglė: “Ir vėl tas su savo sena šienapjove”.

M.P. medituoja seminaro patalpoje.
BEGONIJA: “Na, ir vėl tu šiame sename sandėlyje?”
(M.P. negalėjo žinoti, kad šiandieninė meditacijų ir seminarų patalpa anksčiau buvo sėklų parduotuvės bulvių sandėlis.)

K.I. kentėdamas dantų skausmą sėdi po mūsų beržu. 
BERŽAS: “Ar ne puiku būti žmogumi?”
(K.I. nepalietė beržo, sutrikęs ir nepatenkintas atsistojo ir apsidairė po sodą.)

BERŽAS: “Paliesk mane!”
(K.I. lėtai priėjo prie medžio ir įsikibo į dvi žemiausias šakas. Tada jo kūną užliejo galinga energijos banga, jį persmelkė laimės jausmas, užplaukė kaip debesis ir išliko visą dieną. Dantų skausmas praėjo!)

Medžiai taip pat gali deklamuoti eilėraščius ir dainuoti dainas. Kai kurie net pranašauja. Tačiau nenorėčiau išpūsti jūsų lūkesčių. Tuos pokalbius kiekvienas “suprantantis” turėtų pasilikti sau.

Žodinis bendravimas neišgaunamas prievarta. Unikalus darbas su medžių gydomąją energija čia aprašytais būdais tikrai atneš sėkmę. Tik praktinė patirtis nuves jus į žinojimą ir ypatingus išgyvenimus.

Niekada nepamirškite, kad jūsų medis yra mediumas, kanalas, kuris gali sujungti aukštesnį sąmonės lygmenį su žemesniu sielos lygmeniu. Todėl per savo draugą medį, dalyvaujant aukštesniai sąmonei, turime įėjimą į visus kūrinijos lygmenis, kurie pasiekiami dabartiniam žmogui. Turėdami suaktyvintą aukštesniąją sąmonę imsime į gyvenimą žiūrėti iš aukštesnių idėjinių pozicijų.

Šaltinis: vokiečių natūralisto Manfred Himmel knyga “Medžiai gydo – kaip užmegzti ryšį su medžiais ir panaudoti jų gyvybinę energiją”

 

Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Supratau