Pasitraukė Aplinkos ministras Martynas Norbutas – ar buvo patrauktas? (VIDEO) 2019 kovo 27

#Traukiasi #AplinkosViceministras #Norbutas #AtskiraNuomonė

2019 kovo 27

Traukiasi ar buvo “patrauktas”? Arba kaip revoliucijos (“refomos”) ryja savo vaikus ( la Révolution dévore ses enfants)… #MiškųPataisos #BaldųPramonė

Baigiama išformuoti startinė komanda inicijavusi kontroversišką miškų reformą, turėjusią pakloti pamatus baldų mega pramonės “aukso amžiui” … kuris, miško gynėjų pastangomis, tikrai neišauš.

Aplinkos ministeriją, kaip išsidavė premjeras Saulius Skvernelis, norima išvis naikinti ir atiduoti verslo sektoriui, … ten dirbančių žmonių darbo krūviai millžiniški, jau keli mėnesiai neturime ministro, atleidžiamas viceministras, reforma nė neįpusėjo, daugybė neišpręstų klausimų… Kas po galais čia vyksta? Būkime budrūs!

 

🌱🌱🌱👉

#KarasPriešGamtą

Kovo 26 d. Seime buvo bandoma Ekonomikos komitetui iš Aplinkos apsaugos komiteto perleisti kuruoti atsinaujinančius bei alternatyvius energijos šaltinius:

Lino Balsio komentaras – “Džiaugiuosi, kad kolegos šiandien įsiklausė į argumentus ir nepritarė bandymui keisti Seimo Statutą ir Seimo Ekonomikos komitetui iš Aplinkos apsaugos komiteto perleisti kuruoti atsinaujinančius bei alternatyvius energijos šaltinius.”

Džiaugiuosi, kad kolegos šiandien įsiklausė į argumentus ir nepritarė bandymui keisti Seimo Statutą ir Seimo Ekonomikos komitetui iš Aplinkos apsaugos komiteto perleisti kuruoti atsinaujinančius bei alternatyvius energijos šaltinius.

Posted by Linas Balsys on 2019 m. kovo 26 d., antradienis

 

🌱🌱🌱👉

2019 kovo 27 d.

“Iš aplinkos viceministro pareigų traukiasi Martynas Norbutas. Tai, kad palieka pareigas, BNS patvirtino ir pats M.Norbutas.”
(..)
“Tokio dydžio ministerijai reikėtų keturių viceministrų, tačiau šiuo metu ji funkcionuoja su dviem. Todėl esamiems darbuotojams tenka dideli krūviai, o ir aplinkos klausimų atstovavimas esant ribotiems resursams tampa neįmanomas.”

https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/is-pareigu-traukiasi-aplinkos-viceministras-m-norbutas-56-1122066

 

🌱🌱🌱👉

2019 kovo 13 d.

Visą posėdį galite rasti čia: https://www.facebook.com/gyvasmiskas.lt/videos/387440158762548/

Posėdžio santrauka: https://www.facebook.com/gyvasmiskas.lt/videos/608574052917800/

 

 

Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Supratau