Miškų Sąjūdžio spaudos konferencija – pristatomi VILMORUS tyrimai dėl kirtimų mažinimo ir plynų kirtimo – ką sako visuomenė? (VIDEO) 2018 05 31

“VILMORUS” tyrimas dėl kirtimų mažinimo ir plynų kirtimų atsisakymo

2018 gegužė 31

Visuomenės nuomonės ir  rinkos tyrimų centras “VILMORUS”  pristatė reprezentatyvią Lietuvos gyventojų apklausą dėl miško kirtimų mažinimo ir plynųjų kirtimų. Pranešimą BNS skaitė Lietuvos Mokslų Akademijos tikrasis narys, prof. Arvydas Virgilijus MATULIONIS.

Buvo suformuluoti 2 klausimai:

PIRMAS: Ar pritariate, kad Lietuvos miškų kirtimas būtų mažinamas, palaipsniui mažinant iškertamų miškų plotus?

ANTRAS: Ar pritariate, kad Lietuvoje būtų atsisakyta plynųjų (iškertant visus medžius) kirtimų?

Primename, kad šiais, 2018 m. Vyriausybė tvirtina naujas kirtimų normas penkeriems metams (2019 – 2024 m. ) ir sprendimo procesas jau pajudėjo.

VILMORUS tyrimo rezultatai:

Tyrimas PDF formatu MIŠKŲ KIRTIMAS PDF

MIŠKŲ KIRTIMAS 2018 WORD FILE

Vilmorus visuomenės tyrimų rezultatų, miškų, medžių ir miškinininkų bendruomenės padėties Lietuvoje pristatymas (papildyta SOS žinia iš Klaipėdos)

Dalyvauja Sąjūdžio „Už Lietuvos miškus“ valdybos pirmininkas Gintautas KNIUKŠTA, Lietuvos Mokslų Akademijos tikrasis narys prof. Arvydas MATULIONIS, miškininkas Petras BUDVYTIS, visuomeninių judėjimų „KLAIPĖDOS ŽALIEJI“ ir „Klaipėdiečių iniciatyva už demokratiją ir ekologiją“ vadovės Liudvika KUZMIČIŪTĖ ir Alina ANDRONOVA

Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Supratau