Esu profesionalus tautos priešas, nes mano profesija – miškininkas

“…suėsime paskutinį katiną, bet sulauksime dar vienų bulvių.”

“Miškininkų ir medžiotojų klanas”

Profesionaliu  žvilgsniu peržiūrėjęs savo Curriculum Vitae  t.y. „gyvenimo kelią“ supratau, kad esu profesionalus tautos priešas. Nes mano profesija – miškininkas.

Pagal profesionalų Vyriausybės pareiškimus yra toks miškininkų ir medžiotojų klanas, kuris grasina Lietuvos pamatams. Labai grasina. Grasina jau 27 metus. Kaip gali negrasinti, nes miškai labai dideli.

Didelė ir miškininkų vienybė. 42-ose Lietuvos urėdijose dirba apie 4 tūkstančiai darbuotojų, mitinge pliaupiant lietui stovėjo net 2 tūkstančiai ir norėjo teisybės.  Stovėjo ½ visų dirbančiųjų. Kvorumas pasiektas. Ne dažnai Seimo salėje su kondicionieriais ir higienistų patikrintu apšvietimu, o ne „ant dešimtmečio liūties“ sėdi ½ visų dirbančių (?)  t.y. 71 Seimo narys.

Priminsiu, kad paskutiniame rimtame žemdirbių mitinge 2016-03-30 – dalyvavo tik 1,5 tūkstančio, niekas neatsivežė žadėtų karvių ir pasitenkino tik bandymu į Seimą įsinešti apie 60 litrų pieno.

Norit teisybės ir, kad su jumis kalbėtųsi – esate vagiai ir nusikaltėliai.

Apie bulves

Štai jums praktiškas vaizdelis. Apie bulves. Nes Lietuvoje bulvės yra politikos matas. PVZ Vyriausybės darbas matuojamas bulvėmis. Visados prognozuojama ar jie sulauks arba nesulauks šviežių bulvių. Tarsi Vyriausybė, kaip kokioje Leningradas blokadoje, svarbu dar šiek tiek pasilaikyti, suėsime paskutinį katiną, bet sulauksime dar vienų bulvių.

Vyksta talka.

Vacys atvažiavo su belarusu, Vacys vakar buvo pas begemoto formas turinčia Stasienę, todėl šiek tiek dėl drąsos buvo papiktnaudžiavęs,  8 val. ryto piktnaudžiavimas rodė 0,76. Be to, Vacys dar vis neatlikęs profilaktinio tikrinimo ir todėl neturi rankose „Vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininė pažyma (forma Nr. 083-1/a), kurioje nereikalaujama asmens nuotraukos“.

Sumuojame – 2 pažeidimai.

Kazys rinkdamas bulves, du maišu paslėpė melioracijos griovyje, kad vakare su žentu pasiimtų ant pravalgymo žiemai, gal ir ne pravalgymo.

Sumuojame – 1 pažeidimas.

Ponas, bardamas Kazienę, kelis kartus panaudojo žodį  ALKOHOLIS, ir visus 8 kartus dėjo ilgą riestinį ant pirmos a, o turėjo ant priešpaskutinio skiemens dėti trumpą.

Sumuojame – 8 pažeidimai.

Būsimas studentas į nemokamą , t.y  valstybės apmokamą vietą, Kęstutis taip svajingai svajojo, kad į bulvių kašiką, kur reikėjo mesti bulves pardavimui, primetė bulvių kiaulėms ir dar kelias papuvusias.

Sumuojame – 39  pažeidimai.

Darom išvadą – kas didžiausias nusikaltėlis ? Aišku, kad studentas, nes jis padarė net 39 pažeidimus, antroje vietoje tas, kuris ne taip kirčiavo.

Kam šis soc. realizmo vaizdelis ? Tam, kad visi suprastų, kokia logika Skvernelis randa tautos priešus – 1300 pažeidimai genint šakas ir ne per 1, bet per 3 metus, skamba daug baisiau, nei vienas nuvirtęs Gedimino kalnas. Palygink 1300 ir 1. 1300- tai jau sabotažas. Karo lauko teismas už per ilgą paliktą šaką, galėtų pasiūlyti ilgą seriją iš automato. Skvernelis ne už šaudymą iš automato. Skvernelis už su automatu bėgančių „igoriokų malatkovų“ gaudymą. Net 3 tūkstančiai policijos pareigūnų bandė pamaišyti Malatkovui nusipraust duše su automatu. 3 tūkstančiai tai daug, visu 1/3 daugiau, nei teisybės norinčių miškininkų susirinko mitinge. Reiškia, jis turi tautos dalies palaikymą. Nes daugiau yra daugiau. Mažiau yra mažiau.

Bus darni Lietuva

Nei alkoholiu, nei kava nepažeisti Karbauskio abu pusrutuliai per kalbos padargus išspjovė žinią Lietuvai , miestui ir pasauliui, kad BUS DARNI LIETUVA ( taip vadinosi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos 2016 m. LR Seimo rinkimų programa)

44 puslapyje prasideda kalba apie miškus. Garantuoju, nei vieno žodžio apie tai, kad bus daroma monopolija, kad Lietuvos miškai bus kertami kaip Latvijoje, nėra. Yra daug gražių siekių.

Pavyzdžiui, sakomaLietuvos miškų ūkio daugiafunkciškumas istoriškai buvo sėkmingos ir darnios miškininkystės pavyzdžiu daugeliui šalių.“ Po rinkimų paaiškėjo, kad yra pavyzdžiu daugeliui šalių, įskaitant Pietų Sudaną ir Čadą, bet ne Ikejos valdomą Švediją ir nualintą Latviją.


SKAITYTI PLAČIAU: R. Karbauskis pardavė Lietuvos miškus? Interviu iki rinkimų

SKAITYTI PLAČIAU: LŽVS priešrinkiminiai pažadai dėl miškų: įves bendruomeninį valdymą, plynų kirtimų ribojimą ir saugos darbo vietas


Esmė

Esmė. Aš už tai, kad valstybiniuose miškuose pribrendo reikalas keisti sistemą. Nesu sutikęs nei vieno kolegos, kuris sakytų, kad viskas puiku, reikia palikti kaip yra ir nieko nedaryti.

Pertvarkos tikslas galėtų būti darbo sąlygų ir algos suvienodinimas visoje Lietuvoje. Čia ta dalis, kuri galvoja apie darbuotoją. O Lietuvai reikia, kad miškai neštų naudą visai visuomenei, tame tarpe ir ekonominę naudą.

Viskas.

Reforma, kam skaudžiausiai atsiliepia?

Tam, kas reformuojamoje sistemoje dirba. Tie žmonės už reformas ir tik nori aiškumo ir supratimo, kas bus. Bet „reformatoriai“ pasako, kad bus atleista 400 darbuotojų. Tada logiškas klausimas, kas jie? Sako buhalterės. Tada visi jama ir paskaičiuoja, kad 42 urėdijose nėra 400 buhalterių, reiškia bus dar kažkas. Tada „reformatoriai“ nebežino ką sakyti, nes patys 400 pasirinko tik dėl gražumo. Na gal juos įkvėpė 40 plėšikų, gal Mendelejevo atrastas stiprumo idealas, gal nenorėjo, kad juos nevadintų 15 proc. tai padarė 10 nuo dirbančiųjų.

SKAITYTI PLAČIAU: Miškų profsąjungos (LMPF) – „darbuotojai yra bauginami ir prievartos būdu verčiami dirbti naujoje įmonėje“

Tada ministras atsistoja Seimo salėje ir parodo paukščio lizdą. Ir pasirodo, dėl to lizdo nugriuvimo ant žemės kalčiausi miškininkai. Ministre, Seime ne visi durni, kad tavo lizdelį apverktų. Lizdas – ne narkomanų nužudytas Mantukas. Neišėjo praplauti protą ašaromis. Galėjote lizdą apverkti savo artimųjų rate, neviešai. Apsijuokėte.

Ašaros neveikia. Ieškome kitų jausmų. Pavydas universalu.

Rusijoje buvo apklausa, po kurios buvo aišku, kad turtingi žmonės yra kvailiai, jie gali tėvą motiną nužudyti dėl pinigo, jie nelaimingi, nes pinigai neatneša laimės ir .t.t Ir koks sutapimas! Kažkodėl visi nori būti turtingais, nors ką tik atsakė, kad turtai laimės neneša, kad turtingi yra kvailoki ir gali žudyti artimuosius. Pavydas universali nuodėmė.

Miškininkai: partiniai, dirba šeimomis ir yra susiję su komunistais

Prasideda antras proto knisimo ratas. Pasirodo, miškininkai tie, kuriems galima pavydėti – jie priklauso partijoms (nuo kada priklausyti partijai yra blogai ? Gal Skverneliui ta mintis atėjo per Vilties ir gedulo dieną, nes pirmieji lietuviai sugrūsti į traukinius buvo kalti dėl priklausymo partijoms) Miškininkai turi šeimas. (P.s. miškininkai buvo kaltinami tuo, kad šeimos nariai dirba miško sektoriuje, bet taip yra įprasta, dažnai miškininko profesija, kaip gyvenimo būdas, perduodama iš kartos į kartą) Kiek daug žmonių neturi šeimų, dėl to nelaimingi, net skambina paieškos Galkontaitei kaip nori šeimos,  o štai miškininkai turi. Pavydu.

Ir papildomas šūvis konservatorių megztoms beretėms – miškininkai susiję su komunistais. Beretės patiki. Beretės tam ir beretės, kad jomis naudotųsi.

Miškuose visados buvo laisviau

Tarybiniais metais į miškus nestojo tie, kurie siekė materialinės gerovės, nes algos blogos, tarnybiniai butai ne kažką. Stojo tie, kurie buvo romantikai ir kurie nenorėjo klausyti politrukų. Miškuose visados buvo laisviau. Ne kolūkis, pavaduotojo partiniam darbui nebuvo. Šviesios atminties Deresevičius, privažiavęs Šimonių girią pasakydavo, kad tarybų valdžia baigėsi ir galima pilna krūtine sugiedoti buržuazinį Lietuvos himną. Žmogus dėl mitingo po Kalantos susideginimo negalėjo baigti aukštosios, bet miške vietos atsirado. Nes miškų sistemoje nebuvo bolševizmo. Skverelis rado bolševizmo pradą. Gal naudojo DNR metodą ir pavyko ? Geriau padirbėjęs su genais būtų radęs ir bendrą beždžionę, kas įrodytų, kad visi miškininkai yra giminės.

SKAITYTI PLAČIAU: Miškininkai: naujoje įmonėje – senoji nomenklatūra, švedų medienos vadybininkas ir medžiotojų ratelio atrinktieji

EBPO legenda

Intelektualams pateikė dar vieną legendą. Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizaciją. Pradžioje teigė, kad yra slapti nurodymai, kuriuose parašyta, kad turi būti viena urėdija. Po parsidavimo konservatoriams, to jau nebesako. Sako yra nurodymas mažinti. Gerokai anksčiau, toks įdomios praeities krikščionis D.Kreivys savo feisbuke rašė. Ji yra nevieša. Esu EBPO draugu grupėje Seime, tai galėjome susipažinti.

Lietuvos pilietis Rasalas sureagavo. Pasirodo ir po Ribentropo-Molotovo pakto paviešinimo išliko slaptų protokolų. Su kuo ir sveikinu jauną demokratiją.

Prezidentės valia iš ministrų patrauktas D.Kreivys tyli, jam patinka slapti dalykai, ne veltui vienas dienraštis jį užfiksavo paslaptingos religinės bendruomenės „Opus Dei” apeigose.* ( http://www.veidas.lt/viesuju-pirkimu-tarnybai-vadovaus-d-kreivio-biciulis)

Ar man pikta.?  Taip. Nes meluojama ir skaidoma Lietuva. Visur ieškoma priešų. Priešų nėra, tad jie sugalvojami. Jaučiuosi kaip prie Stalino turėjo jaustis gydytojai. Juk gydytojai buvo žudikai paltais chalatais ir sionizmo šnipai. Jaučiuosi dar blogiau, nes be tos nuodėmės, turiu miškininko išsilavinimą, nesu blaivininkas, neturiu tautinio kostiumo ir lyg to būtų maža, po knygos „ Atvirai“ pasirodymo autorės socialinio tinklo paskyra man tapo nebeatvira…

Šlovė tautos garbei ir sąžinei ir blaivybei.

Saulius Rasalas

2018 01 20

Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Supratau